O nas

Witaj.

Skoro tu jesteś, to znaczy, że potrzebujesz pomocy. A zatem krótko opowiemy o sobie.

Anna Małyga – Psychoterapeuta

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyłam Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień i współuzależnień. Pracuję z ludźmi, którzy znajdują się w kryzysie, przeżywają trudności emocjonalne w relacjach z innymi, doświadczają różnego rodzaju blokad i zahamowań w rozwoju osobistym i zawodowym. Jako wykwalifikowany psychoterapeuta wraz z pacjentem szukam przyczyn jego stanu i sytuacji w której się znalazł.

Prowadzę psychoterapię dorosłych i młodzieży w rozumieniu psychodynamicznym, analizując osobowość i pomagając odkrywać własne JA. Zwracam szczególną uwagę na indywidualne predyspozycje osoby do zmiany. Regularna superwizja kontroluje jakość mojej pracy, w sposób wymagany przez kodeks etyczny obowiązujący psychoterapeutę. Jako członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej aktywnie uczestniczę w rozwoju i podnoszeniu swoich kwalifikacji. Biorę udział w różnego rodzaju wykładach, spotkaniach, konferencjach,dzięki którym odkrywam nowe możliwości w dziedzinie psychoterapii.

Aneta Samborska – Psychoterapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień

Ukończyłam Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne), jestem także certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień i współuzależnienia.

Oba kierunki kształcenia wykorzystuję na co dzień w pracy z osobami dorosłymi, które zmagają się z problemami emocjonalnymi, lękami, depresją, nerwicą, uzależnieniem swoim lub bliskiej osoby, doświadczają trudności w relacjach z innymi, znalazły się w kryzysowej sytuacji bądź szukają odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kim jestem? Dokąd zmierzam?

Od wielu lat współpracuję z krakowskimi poradniami leczenia uzależnień, jak i poradnią zdrowia psychicznego.

Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową oraz terapię par. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów PTP. Jako profesjonalista ciągle podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, poprzez regularne uczestnictwo w różnego rodzaju spotkaniach i wykładach z zakresu psychologii i psychoterapii.